Sužinokite apie „Office 365“ programinės įrangos reikalavimus

Pagrindinės problemos

Gali užtrukti iki valandos, kol gausite pirmąjį el. laišką
2011 m. kovo 7 d.

Kai tik savo įmonėje pradedate naudoti „Office 365“, gali užtrukti iki valandos, kol gausite pirmąjį el. laišką į savo naujai sukurtą laiškų dėžutę.

Taip yra dėl to, kad yra delsa nuo tada, kai sukuriama nauja nuomojamų išteklių organizacija iki tada, kai ši organizacija gali gauti laiškus internetu. Ši delsa dėl DNS pakeitimų replikavimo gali trukti iki valandos. Tuo metu „Office 365“ gauti laiškai bus grąžinti siuntėjui su pažyma apie nepristatymą (NDR). Kai DNS replikavimas bus baigtas, pašto srautas bus automatiškai pratęstas ir nebereikės atlikti jokių administravimo veiksmų.

Vartotojai, sukurti po šios pirmosios valandos, nepajus šios delsos.

 

Kai kurie saitai gali iš karto nebūti aktyvūs, kai prisiregistruosite naudoti „Office 365“
2011 m. kovo 7 d.

Prisiregistravę naudoti „Office 365“, galite pastebėti neaktyvius saitus Pagrindiniame ir Administravimo puslapiuose. Taip yra dėl to, kad tarnyba vis dar rengia jūsų abonementą ir kai kurie ištekliai dar neparengti naudoti. Kai parengimas bus baigtas, šių saitų spalva pasikeis į mėlyną ir bus galima juos naudoti. Jei šie saitai vis dar bus neaktyvūs po 12 val., kreipkitės į palaikymo tarnybą.

Grįžti į turinį

Administravimas

Yra „Microsoft Online Services Module for Windows PowerShell“
2011 m. kovo 13 d.

„Microsoft Online Services Module for Windows PowerShell“ įdiegia „Office 365“ „cmdlet“ rinkinį į „Windows PowerShell“, kad galėtumėte naudoti daugeliui administravimo užduočių atlikti. Šis MSI atsisiunčiamas failas apima „cmdlet“, kurios pakeičia esamą „Microsoft Online Services“ tapatybių susiejimo valdymo įrankį. Ankstesnė tapatybių susiejimo valdymo įrankio versija nebebus palaikoma.

„Microsoft Online Services Module for Windows PowerShell“ atsisiųskite naudodami vieną iš šių dviejų saitų:

 

„Office 365“ prisijungimo puslapis nerodomas serveriuose, jei „Internet Explorer“ įgalinta patobulinta sauga
2011 m. kovo 7 d.

Visuose serveriuose, kuriuose paleistas „Windows Server 2003“ arba „Windows Server 2008“, pagal numatytuosius nustatymus įgalinta „Internet Explorer“ patobulinta sauga. Kai serveryje įgalinta patobulinta sauga, „Office 365“ prisijungimo puslapis rodomas kaip tuščias.

Kaip išjungti patobulintą saugą:

 • Naudojant „Windows Server 2003“: Būdami Valdymo skyde spustelėkite Įtraukti / šalinti „Windows“ komponentus, tada dukart spustelėkite „Internet Explorer“ patobulintos saugos konfigūravimas. Įsitikinkite, kad dialogo lange „Internet Explorer“ patobulintos saugos konfigūravimas būtų panaikinta žymė žymės langelyje Administratorių grupėms ir pažymėtas žymės langelis Visoms kitoms vartotojų grupėms.
 • Naudojant „Windows Server 2008“: Paleiskite serverių tvarkytuvą ir skyriuje Saugos informacija spustelėkite Konfigūruoti IE ESC. Įsitikinkite, kad dialogo lange „Internet Explorer“ patobulintos saugos konfigūravimas pasirinkta Išjungta dalyje Administratoriai ir Įjungta (rekomenduojama) dalyje Vartotojai.

Grįžti į turinį

Exchange Online

Vykdant Get-ActiveSyncVirtualDirectory iš serverio, kuris nenuomoja išteklių „Exchange ActiveSync“ virtualiajam katalogui, gali kilti netikėtų klaidų
2011 m. birželio 11 d.

Kai „Active Directory“ sinchronizavimą naudojate hibridiniam diegimui (dar vadinamam išplėstiniu koegzistavimu) ir norite matyti „Exchange ActiveSync“ virtualųjį katalogą, turėsite vykdyti Get-ActiveSyncVirtualDirectory iš serverio, kuris nuomoja išteklius „Exchange ActiveSync“ virtualiajam katalogui, o ne iš bet kurio organizacijos serverio.

Hibridinio diegimo scenarijus yra toks, kai vietoje įdiegta „Exchange 2007“, o „Exchange 2010“ koegzistavimo serveris yra debesyje.

Naudojant vietinį „Exchange ActiveSync“ virtualųjį katalogą, galite vykdyti Get-ActiveSyncVirtualDirectory iš vietinio „Exchange 2007“ serverio.

„BlackBerry®“ tarnyba nebus galima „Office 365“
2011 m. kovo 13 d.

„Microsoft“ nebeteikia nuomojamų išteklių „BlackBerry®“ tarnybos, skirtos „Exchange Online“. „Research In Motion“ nuo 2011 m. pabaigos teiks debesyje veikiančią „BlackBerry®“ tarnybą, kad įgalintų šias funkcines galimybes. Daugiau informacijos bus pateikta vėliau šiais metais.

Šiuo metu negalimas joks apėjimas.

Į „Outlook 2010“ atnaujinti vartotojų profiliai neveiks sugrąžinti į „Outlook 2007“
2011 m. kovo 7 d.

Dėl „Outlook 2010“ pakeitimų, kurie leidžia naudoti kelis „Exchange“ el. pašto abonementus, į „Outlook 2010“ atnaujinti vartotojų profiliai neveiks, jei vartotojas pašalins „Outlook 2010“, vėl įdiegs „Office Outlook 2007“, o tada bandys paleisti „Office Outlook 2007“ naudodamas tą patį vartotojo profilį. Pagal šį scenarijų, vartotojo profilį reikės pašalinti ir atkurti „Windows“ per valdymo skydo ir pašto parinktis.

Jei reikia daugiau informacijos apie šį ar kitus su „Outlook 2010“ susijusius pakeitimus, žr.„TechNet“ straipsnį.

Turite pakeisti savo laikinąjį slaptažodį prieš bandydami prieiti prie savo „Office 365“ el. pašto naudodami „Outlook“
2011 m. kovo 7 d.

Kadangi pirmąjį prisijungimą prie „Office 365“ reikia atlikti naudojant savo laikinąjį slaptažodį, kurį turėsite pasikeisti, pirma turėsite prisijungti prie „Office 365“ portalo arba prie „Microsoft Outlook Web App“ prieš jungdamiesi prie „Outlook“ kompiuterio versijos. Pakeitę slaptažodį, galėsite prisijungti naudodami „Outlook“ kompiuterio versiją. Panašiai, jei jūsų slaptažodį administratorius pakeitė į laikinąjį slaptažodį, taip pat turite prisijungti prie portalo arba prie „Outlook Web App“ prieš jungdamiesi prie „Office 365“ naudodami savo „Outlook“ kompiuterio versiją.

„Exchange Management Console 2010 SP1“ klientams reikia „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistento jungtis prie „Office 365“
2011 m. kovo 7 d.

Įtraukiant „Exchange“ mišką į „Exchange“ valdymo konsolę, vedlys įspės, kad jums reikia „Windows Live ID“ prisijungimo asistento, kad galėtumėte prisijungti prie „Exchange Online“. Tai netiesa, jums iš tikro reikia „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistento. Jei jau įdiegėte naujinimus naudodami „Microsoft Online Services Connector“, jau esate įdiegę „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistentą. Jums nereikia diegti „Windows Live ID“ prisijungimo asistento.

Jei dar neįdiegėte naujinimų naudodami „Microsoft Online Services Connector“, eikite į „Office 365“ pagrindinį puslapį ir dalyje Ištekliai spustelėkite Atsisiųsti siūlomi failai. Vykdykite nurodymus, kaip įdiegti „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistentą.

„Microsoft Forefront Online Protection for Exchange“ palaikymas
2011 m. kovo 7 d.

„Forefront Online Protection for Exchange“ techninis palaikymas teikiamas visą parą, 7 dienas per savaitę. Su palaikymo tarnyba susisiekite telefonu:

 • 866-291-7726 – Jungtinės Valstijos
 • 800-0000-0060 – universalusis tarptautinis nemokamas telefono numeris (UIFN)

Palaikymas taip pat teikiamas „Forefront Online Protection for Exchange“ administravimo centre.

Grįžti į turinį

Lync Online

Viešasis naudojimasis tiesioginių pranešimų paslauga negalimas
2012 m. liepos 23 d.

Viešasis naudojimasis tiesioginių pranešimų paslauga (tiesioginiai pranešimai (IM), garso ir vaizdo ryšiai su kontaktais, kurie naudojasi „Windows Live“ viešųjų tiesioginių pranešimų teikėjo paslaugomis) šiuo metu negalima. Šiuo metu negalimas joks apėjimas.

 

„Lync 2010“ negali prisijungti prie „Lync Online“
2012 m. liepa

Jei „Lync 2010“ kompiuterio klientas automatiškai neranda „Lync Online“ tarnybos pagal vartotojo pateiktą prisijungimo adresą, vadovaukitės šiomis žinyno temomis:

„Mac“ laidos pastabos

„Entourage for Mac“ vartotojai negali nustatyti pranešimų „Išvykęs“
2012 m. gegužės 3 d.

Jei „Microsoft Entourage 2008 for Mac“ žiniatinklio tarnybų leidimo vartotojas naudoja „Office 365“ ir bando sukurti pranešimą „Išvykęs“, jis gaus klaidos pranešimą ir šio pranešimo sukurti nepavyks.

Ši problema išspręsta „Office 2008 for Mac 12.3.0“ leidime.

„Mac 2011“ SP1 būtinas „Office for Mac 2011“ vartotojams norint prisijungti prie „SharePoint Online“ naudojant „Office 365“
2012 m. gegužės 3 d.

Norėdami prisijungti prie „SharePoint Online“ naudojant „Office 365“, „Office for Mac 2011“ vartotojai turi atsisiųsti ir įdiegti „Microsoft Office for Mac 2011“ 1 pakeitimų paketą (14.1.0).

„Outlook for Mac“ ir „Entourage 2008“ nepasiekiama kontakto kortelė ir kai kurios kitos funkcinės galimybės
2012 m. balandžio 11 d.

Jungiantis prie „Office 365“, „Outlook for Mac 2011“ ir „Entourage 2008“ žiniatinklio tarnybų leidimui nepasiekiama toliau nurodyta informacija ir funkcijos.

Nepasiekiama kontakto kortelės informacija:

 • Vadovo / ataskaitos informacija visuotiniame adresų sąraše
 • Kontakto paveikslėlis
 • „Nario“ informacija

Kitos nepasiekiamos funkcijos:

 • Ieška „Office 365“ kataloge (naudojant LDAP)
 • Pranešimų kodavimas naudojant sertifikatus

Šiuo metu nėra būdų šioms problemoms apeiti.

Kai kuriems „Outlook for Mac“ ir „Entourage for Mac“ vartotojams nepavyksta atlikti autentifikacijos „Exchange“, perkėlus duomenis į „Office 365“
2012 m. balandžio 11 d.

Kai vartotojai pereina prie „Office 365“, jų „Exchange“ vartotojo ID žiniatinklio tarnybų leidime „Microsoft Entourage 2008 for Mac“ arba jų vartotojų vardai „Microsoft Outlook for Mac 2011“ iš formato „domenas\vartotojo formatas“ bus pakeistas į „Office 365“ el. pašto adresą. Todėl kai kurie vartotojai gali susidurti su autentifikacijos triktimi.

Kad tai apeitų, administratorius gali vartotojo el. pašto adresą įvesti kaip vartotojo vardą, skirtą jo vietinio „Exchange“ serverio abonementui.

„Outlook for Mac“ ir „Mac Entourage 2008“ nerodomas slaptažodžio galiojimo pabaigos raginimas

2011 m. balandžio 8 d.

Kai prie „Office 365“ jungiatės naudodami „Outlook for Mac“ ir „Mac Entourage 2008“ žiniatinklio tarnybų leidimą, nerodomas slaptažodžio galiojimo pabaigos raginimas.

Norint apeiti šią problemą, administratoriai gali el. paštu išsiųsti priminimą apie besibaigiantį slaptažodžio galiojimo laiką, o vartotojai savo slaptažodžius pasikeisti „Outlook Web App“.

Grįžti į turinį

„Microsoft Online Services“ katalogų sinchronizavimo įrankis

Katalogų sinchronizavimo įrankio diegimas kitame kompiuteryje naudojant SQL serverį gali nepavykti, jei neįdiegta SQL pirminė kliento programa
2012 m. balandžio 10 d.

„Microsoft Online“ katalogų sinchronizavimo įrankio diegimas kitame serveryje naudojant SQL serverį gali nepavykti, jei neįdiegta SQL pirminė kliento programa. Įprastas klaidos pranešimas yra toks:

„Forefront“ vartotojų valdymo programos sinchronizavimo tarnyba – „Forefront“ vartotojų valdymo programos sinchronizavimo tarnybai veikti reikalinga „Microsoft SQL Server 2008“ SP1 arba vėlesnė versija. Įdiekite reikiamą SQL serverio versiją ir prieš diegdami „Forefront“ vartotojų valdymo programos sinchronizavimo tarnybą įsitikinkite, kad tarnyba paleista.

Taip atsitinka todėl, kad SQL pirminė kliento programa yra būtina norint sėkmingai įdiegti katalogų sinchronizavimo įrankį.

Norėdami išspręsti šią problemą įdiekite „Microsoft SQL Server“ pirminės kliento programos komponentą (įeinantį į „Microsoft SQL Server 2008 R2“ funkcijų paketą) ir bandykite diegti katalogų sinchronizavimo įrankį iš naujo.


Katalogų sinchronizavimo įrankio gali nepavykti įdiegti kompiuteryje, kuriame jau įdiegtas prisijungimo asistentas
2012 m. kovo 28 d.

„Microsoft Online“ katalogų sinchronizavimo įrankio gali nepavykti įdiegti, jei jau įdiegtas „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistento komponentas. Įprasti klaidų pranešimai:

 • Katalogų sinchronizavimo diegimo metu gausite tokį pranešimą: „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistento tarnybos diegimas pateikė reikšmę KLAIDA. Išsamesnės informacijos ieškokite įvykių žurnaluose.“
 • Įvykių žurnalo įrašai, parodantys, kad diegiant prisijungimo asistentą įvyko klaida:
  • „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistento tarnybos diegimas pateikė klaidos kodą 1603“
  • „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistentas – klaida 1316. Tinklo klaida įvyko bandant skaityti iš failo: C:\Program Files\Microsoft Online Directory Sync\msoidcli_64.msi“

Norėdami išspręsti šią problemą, įdiekite „Microsoft Online Service“ katalogų sinchronizavimo įrankį kompiuteryje, kuriame dar nėra įdiegtas „Microsoft Online Services“ prisijungimo asistentas.

 

Negalite esamos katalogų sinchronizavimo įrankio įdiegties modifikuoti, kad galėtumėte sinchronizuoti su kitu „Office 365“ nuomininku
2011 m. rugpjūčio 5 d.

Kai klientas prisiregistruoja naudoti „Office 365“, jam suteikiamas nuomininkas. Šis nuomininkas – tai konteineris, apimantis visą to kliento informaciją. Kai konfigūruojate katalogų sinchronizavimo įrankį ir nurodote visuotinio administratoriaus abonementą (naudodami konfigūravimo vedlį arba „Windows PowerShell“ „cmdlet“), katalogų sinchronizavimo įrankis sukonfigūruojamas jungtis prie šio nuomininko. Vėliau šis įrankis vietinę informaciją sinchronizuoja kliento atitinkamame nuomininke „Office 365“. Klientai, prisiregistravę naudoti kitus nuomininkus „Office 365“ tarnyboje, negali dar kartą vykdyti konfigūravimo vedlio ir nurodyti kito „Office 365“ nuomininko visuotinio administratoriaus abonemento. Vietoj to, klientas turi diegti naują katalogų sinchronizavimo įrankio egzempliorių, nurodydamas antrojo nuomininko visuotinio administratoriaus abonementą.

„Active Directory“ objektai, turintys daugiau nei 1 000 kelių reikšmių atributo reikšmių, nebus sinchronizuojami
2011 m. kovo 7 d.

Naudojant „Active Directory“ sinchronizavimą su „Office 365“, nepavyks sinchronizuoti jokio objekto, turinčio daugiau nei 1 000 atributų, o klientas matys klaidą, nurodančią, kad objektas viršijo leistiną kelių reikšmių atributų skaičių. Paprastai ši problema kyla dėl atributo „proxyAddresses“, nors tas pat gali būti taikoma kitam kelių reikšmių atributui, pavyzdžiui, „otherTelephone“.

Norėdami ištaisyti šią klaidą, vietinėje „Active Directory“ pašalinkite kai kurias objekto reikšmes. Šių papildomų reikšmių negalima pašalinti „Office 365“ kataloge.

 

Konfigūravimo vedlio F1 klavišas iš pradžių neveikia „Windows Server 2008“
2011 m. kovo 7 d.

Kai „Microsoft Online Services“ katalogų sinchronizavimo įrankio konfigūracijos vedlį pirmą kartą paleidžiate kompiuteryje, kuriame veikia „Windows Server 2008“, gausite klaidą („Vykdyti kaip – nepalaikoma“), jei bet kuriame vedlio puslapyje spustelėsite F1 klavišą. Jei norite F1 klavišą naudoti tam, kad iškviestumėte žinyną, išsiregistruokite iš kompiuterio ir vėl prisiregistruokite – F1 klavišas jau turi veikti tinkamai.

Jei norite tiesiogiai pasiekti konfigūravimo vedlio žinyno temas, žr. „Active Directory“ sinchronizavimas: instrukcijos, „Microsoft Online Services“ kredencialai arba „Active Directory“ kredencialai.

Vartotojo „Active Directory“ grupės narystės modifikavimas gali paveikti hibridinio „Exchange“ diegimo funkcijas
2011 m. balandžio 6 d.

Jei jūsų įmonė kaip „Active Directory“ sinchronizavimo konfigūracijos dalį yra įgalinusi hibridinį „Exchange“ diegimą, vartotojai, įtraukti į kai kurias „Active Directory“ saugos grupes prieš jų hibridinio „Exchange“ diegimo konfigūraciją sėkmingai įrašant atgal į jų vietinę „Active Directory“, neturės prieigos prie šių funkcijų, kol nebus įvykdyta toliau nurodyta procedūra.

Paveiktos saugos grupės:

 • Schemos administratoriai
 • Įmonių administratoriai
 • Sertifikatų leidėjai
 • Domenų administratoriai
 • Abonementų operatoriai
 • Spausdinimo operatoriai
 • Administratoriai (vietinio domeno)
 • Serverių operatoriai
 • Atsarginių kopijų kūrimo operatoriai

Norėdami išspręsti šią problemą, klientai turi naudoti dsacls įrankį, kad MSOL_AD_Sync_RichCoexistence abonemento teises perskirtų AdminSDHolder objektui savo vietiniame „Active Directory“ miške.

Jei norite modifikuoti AdminSDHolder konteinerį, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „Windows Server 2003“ 1 pakeitimų paketo (SP1) palaikymo įrankius.
  Dsacls.exe įeina į „Windows“ palaikymo įrankius. Jei reikia daugiau informacijos, „Microsoft“ žinių bazėje žr. straipsnį 89277.
 2. Vykdykite toliau nurodytas komandas:
  • dsacls CN=AdminSDHolder,CN=System,DC=<mydomain>,DC=com /G MSOL_AD_SYNC_RICHCOEXISTENCE:WP;"MSExchArchiveStatus"
  • dsacls CN=AdminSDHolder,CN=System,DC=<mydomain>,DC=com /G MSOL_AD_SYNC_RICHCOEXISTENCE:WP;" MSExchBlockedSendersHash"
  • dsacls CN=AdminSDHolder,CN=System,DC=<mydomain>,DC=com /G MSOL_AD_SYNC_RICHCOEXISTENCE:WP;" MSExchSafeRecipientsHash"
  • dsacls CN=AdminSDHolder,CN=System,DC=<mydomain>,DC=com /G MSOL_AD_SYNC_RICHCOEXISTENCE:WP;" MSExchSafeSendersHash"
  • dsacls CN=AdminSDHolder,CN=System,DC=<mydomain>,DC=com /G MSOL_AD_SYNC_RICHCOEXISTENCE:WP;" MSExchUCVoiceMailSettings"
  • dsacls CN=AdminSDHolder,CN=System,DC=<mydomain>,DC=com /G MSOL_AD_SYNC_RICHCOEXISTENCE:WP;" ProxyAddresses"

 

Objektai, kurie buvo panaikinti po pradinės visiškos sinchronizacijos, gali būti įskaičiuojami į kliento katalogų sinchronizavimo objektų limitą
2011 m. kovo 7 d.

Objektai, kurie kažkada buvo kliento vietinėje „Active Directory“ ir buvo sinchronizuoti su „Office 365“ naudojant „Active Directory“ sinchronizavimą, o tada panaikinti, vis dar gali būti iki 30 dienų pridedami prie kliento „Office 365“ objektų limito. Jei šių panaikintų objektų ir likusių aktyvių objektų suma didesnė nei kliento objektų limitas, klientas ir toliau gali gauti pranešimus, informuojančius, kad jis viršijo savo objektų limitą, nors objekto jau nebėra vietinėje „Active Directory“ ar „Office 365“ kataloge.

Jei reikia pagalbos dėl šios problemos, kreipkitės į „Office 365“ palaikymo tarnybą.

Katalogų sinchronizuoti negalite, jei naudojate paprastąjį „Exchange“ perkėlimą
2011 m. kovo 7 d.

Jei duomenims perkelti į „Office 365“ naudojate paprastąjį „Exchange“ perkėlimą, negalėsite vartotojų sinchronizuoti naudodami katalogų sinchronizavimą. Jei jau perkėlėte vartotojus paprastojo „Exchange“ perkėlimo būdu, jums reikės iškelti pašto duomenis, kuriuos norite išsaugoti, ir panaikinti debesies vartotojus, sukurtus atlikus paprastąjį „Exchange“ perkėlimą. Tai atlikę, galėsite vykdyti „Active Directory“ sinchronizavimą. Daugiau informacijos ieškokite „Active Directory“ sinchronizavimas: maršruto žemėlapis

Norėdami sinchronizuoti daugiau nei 10 000 „Active Directory“ objektų, turite kreiptis į palaikymo tarnybą
2011 m. kovo 7 d.

Jei planuojate „Active Directory“ sinchronizavimą naudoti norėdami savo vietinę „Active Directory“ sinchronizuoti su „Office 365“, galite sinchronizuoti iki 10 000 objektų (vartotojų, kontaktų su įgalintu el. paštu ir grupių). Jei jums reikia sinchronizuoti daugiau nei 10 000 objektų, kreipkitės į „Office 365“ palaikymo tarnybą ir prašykite papildomos sinchronizavimo talpos.

Grįžti į turinį

SharePoint Online

Viešasis naudojimasis tiesioginių pranešimų paslauga negalimas
2012 m. liepos 23 d.

Viešasis naudojimasis tiesioginių pranešimų paslauga (tiesioginiai pranešimai (IM), garso ir vaizdo ryšiai su kontaktais, kurie naudojasi „Windows Live“ viešųjų tiesioginių pranešimų teikėjo paslaugomis) šiuo metu negalima. Šiuo metu negalimas joks apėjimas.

„SharePoint Online“ gali būti rodomas neteisingas vietos laikas ir laiko juostos
2011 m. spalio 25 d.

Kaip nurodyta „Microsoft“ KB straipsnyje, „Windows“ skirtas 2011 m. rugpjūčio mėn. kaupiamasis laiko juostų naujinimas, keletas šalių pakeitė principą, kaip jos taiko vasaros / žiemos laiką (DST), taigi „SharePoint Online“ gali būti rodomas neteisingas tų šalių vietos laikas ir laiko juosta.

Naujinimai, palaikantys šiuos DST pasikeitimus, „Microsoft SharePoint Online“ serveriams bus pritaikyti per kelis artimiausius mėnesius. Pranešimai apie šiuos naujinimus bus pateikti šiose leidimo pastabose ir nuorodose http://www.microsoft.com/time. Visos „SharePoint Online“ užduotys, laikmačio užduotys, paskyros ir kiti šių naujinimų paveikti duomenys bus pakoreguoti naudoti atnaujintus laiko juostų aprašus.

Apėjimas: kol kas, jei laiko juostos pakeitimai dar neįsigalioję „SharePoint Online“, vartotojai turėtų laikinai pakeisti savo laiko juostą, kad jų duomenys būtų teisingai rodomi. Pavyzdžiui, vartotojai iš Rusijos turi savo esamą laiko juostą nustatyti iš toliau pateiktos lentelės ir pasirinkti susietą apėjimo laiko juostą.

Laiko juosta

Dabartinė

Apėjimas

Standartinis Rusijos laikas

(UTC +3:00) Maskva, Sankt Peterburgas, Volgogradas

(UTC +04:00) Tbilisis

Standartinis Jekaterinburgo laikas

(UTC +5:00) Jekaterinburgas

(UTC +06:00) Astana, Daka

Š. Centrinės Azijos standartinis laikas

(UTC +6:00) Novosibirskas

(UTC +07:00) Bankokas, Hanojus, Džakarta

Šiaurės Azijos standartinis laikas

(UTC +7:00) Krasnojarskas

(UTC +08:00) Ulan Batoras

Šiaurės Azijos Rytų standartinis laikas

(UTC +8:00) Irkutskas

(UTC +09:00) Seulas

Jakutsko standartinis laikas

(UTC +9:00) Jakutskas

(UTC +10:00) Guamas, Port Morsbis

Vladivostoko standartinis laikas

(UTC +10:00) Vladivostokas

(UTC +11:00) Saliamono salos, Naujoji Kaledonija

Magadano standartinis laikas

(UTC +11:00) Magadanas

(UTC +12:00) Universalusis laikas+12

 

Žr. straipsnį Regioninių nustatymų keitimas, kur rasite informacijos apie tai, kaip pakeisti savo „SharePoint Online“ svetainės laiko juostą. Jei savo laiko juostą pakeitėte kaip apėjimą, galite ją pakeisti į pageidaujamą laiko juostą, kai bus pritaikyti DST naujinimai.

 

„Office 365“ administratoriau panaikinimas ir perkūrimas gali turėti įtakos „SharePoint Online“ teisėms
2011 m. rugpjūčio 5 d.

Jei administratoriai ar techninio palaikymo specialistai panaikina ir perkuria bet kurį „Microsoft Office 365“ administratoriaus abonementą, jie turi patikrinti perkurto abonemento administratoriaus prieigą prie „SharePoint Online“. Jei yra „SharePoint Online“ prieigos ar administravimo funkcijų atlikimo problemų, kreipkitės į „Microsoft Office 365“ palaikymo tarnybą.

 

„SharePoint Online“ bendroji autentifikacija kai kuriuose mobiliuosiuose įrenginiuose gali neveikti
2011 m. rugpjūčio 5 d.

„Office 365“ norėdami savo „SharePoint Online“ svetaines pasiekti iš mobiliojo įrenginio, pirma turite prisijungti „Microsoft Online Services“ prisijungimo puslapyje naudodami savo vartotojo identifikatorių arba susietuosius įmonės kredencialus ir slaptažodį. Šį puslapį mobiliajame įrenginyje pasieksite nuėję į „SharePoint Online“ žiniatinklio svetainę, kuri jus nukreips į „Microsoft Online Services“ prisijungimo puslapį.

Jei jūsų telefonas patenka į vieną iš šių kategorijų, prisijungimo puslapis jums gali neveikti.

 • Senesnės nei 5.0 versijos „BlackBerry“ operacinės sistemos
 • Android 1.5
 • Nokia E71, N95, N8
 • „iPhone“

Šiuo metu negalimas joks apėjimas.

 

„Office 365“ nepalaiko RSS peržiūros programos puslapio dalies ir XML peržiūros programos puslapio dalies
2011 m. kovo 7 d.

Į tinklalapį įtraukdami RSS peržiūros programos puslapio dalį arba XML peržiūros programos puslapio dalį, matysite šį klaidos pranešimą: „Puslapio dalies arba žiniatinklio formos valdiklio šiame puslapyje rodyti ar importuoti negalima. Tipas neužregistruotas kaip saugus.“

Jei į puslapį jau įtraukėte RSS peržiūros programos puslapio dalį arba XML peržiūros programos puslapio dalį, matysite tokį elgesį:

 • „Wiki“ puslapiuose puslapio dalis nebebus matoma.
 • Iš dalių sudarytuose puslapiuose bus rodomas šis klaidos pranešimas: „Puslapio dalies klaida: uslapio dalies arba žiniatinklio formos valdiklio šiame puslapyje rodyti ar importuoti negalima. Tipo Microsoft.SharePoint.Portal.WebControls.RSSAggregatorWebPart, Microsoft.SharePoint.Portal, Version=14.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=71e9bce111e9429c nepavyko rasti arba jis neužregistruotas kaip saugus.“

Nėra jokio apėjimo.

„SharePoint Online“ kai kuriuose scenarijuose vartotojai gali matyti papildomus autentifikavimo raginimus
2011 m. kovo 9 d.

Pastaba: su šia problema gali susidurti ne visi vartotojai.

1 scenarijus: vartotojai, kurie prie „Microsoft SharePoint Online“ svetainių prisijungia naudodami susietuosius vartotojo identifikatorius, matys papildomus kredencialų raginimus dirbdami naršyklės lange ir „Microsoft Office“ kompiuterio taikomojoje programoje. Be to, šių vartotojų bus prašoma autentifikuoti uždarant ir vėl atidarant naršyklę. Šios problemos negalima apeiti.

2 scenarijus: informacijos apie autorystę ir versijas platinimą (DAV) naudojant su kai kuriomis klientų taikomųjų programų funkcijomis, pvz., „Atidaryti naudojant „Explorer“, „SharePoint Online“ dokumentų bibliotekoje, vartotojai gali matyti papildomus kredencialų raginimus. Norėdami to išvengti, vartotojai prisijungdami turi pažymėti žymės langelį Palikti mane prijungtą.

Vartotojai, prie „SharePoint Online“ svetainių prisijungę naudodami susietąjį vartotojo identifikatorių, neturi žymės langelio Palikti mane prijungtą, todėl jiems reikės autentifikuotis ir naudojant „Office“ kompiuterio taikomąją programą, pvz., „Microsoft Word“. Kai šie vartotojai autentifikuosis tiek „Office“ kompiuterio taikomojoje programoje, tiek naršyklėje, funkcijos ir taikomosios programos, naudojančios DAV ryšiui su „SharePoint Online“ užmegzti, veiks sėkmingai.

 

„Office Web Apps“ nepalaiko „Google Chrome“
2011 m. gegužės 9 d.

Vartotojai, kurie naudoja „Google Chrome“ su „Microsoft Office Web Apps“, skirtoms „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „OneNote“, peržiūrėdami ir redaguodami dokumentus gali susidurti su netikėtomis klaidomis ir neįprastu elgesiu. Galite prarasti neįrašytus pakeitimus.

„Office Web Apps“ naršyklė „Google Chrome“ bus palaikoma ateityje atnaujinus „Office 365“.

Norėdami apeiti šias problemas, naudokite palaikomą naršyklę, pvz., „Mozilla Firefox“ ar „Internet Explorer“.

„Office 365“ nepalaikomi kai kurie išorinių pranešimų apie bendro naudojimo išteklius „SharePoint“ svetainėse metodai
2011 m. gegužės 9 d.

Pastaba: su šia problema gali susidurti ne visi vartotojai.

Vartotojai gali priimti kvietimus bendradarbiauti „Microsoft SharePoint Online“ svetainėje naudodami „Office 365“ vartotojo identifikatorių arba „Windows Live Hotmail“ ID.

Vis dėlto šie pranešimų apie bendro naudojimo išteklius priėmimo metodai nepalaikomi:

 • Kvietimo priėmimas naudojant „Windows Live ID“, sukurtą naudojant asmeninį el. pašto adresą.
 • El. pašto kvietimų į „SharePoint“ svetainių rinkinius priėmimas spustelint saitą kvietimo el. laiške iš mobiliojo įrenginio.

Kol kas šių problemų apeiti negalima.

Papildomų „SharePoint Online“ funkcijų aktyvinimas viešojoje žiniatinklio svetainėje nepalaikomas
2011 m. kovo 11 d.

Viešoji žiniatinklio svetainėje, tai specialiai pritaikyta „SharePoint“ svetainė, leidžianti vartotojams patogiai kurti ir valdyti savo svetainę naudojant svetainių dizaino įrankio funkcijas. Kad tai būtų įmanoma, žiniatinklio svetainėje buvo pasirinktinai aktyvintas „SharePoint Online“ funkcijų rinkinys. Vartotojai savo viešosiose svetainėse neturėtų aktyvinti jokių papildomų „SharePoint Online“ funkcijų, nei naudodami vartotojo sąsają, nei kodą, nei kitai būdais. Dėl rankinio papildomų funkcijų aktyvinimo gali kilti klaidų ir galimų svetainės pervardijimo proceso problemų keičiant svetainės domeną.

 • Vartotojai, kuriems reikalingos funkcinės galimybės, teikiamos papildomų „SharePoint Online“ funkcijų, kurios nebuvo aktyvintos viešosiose svetainėse, turėtų sukurti neviešąją svetainę ir norimas funkcijas naudoti joje.
 • Vartotojai, kurie kaip nors įjungė papildomą funkciją, gali atlikti tuos pačius veiksmus, kad ją išjungtų. Funkcijas aktyvinti ir išjungti galima naudojant UI ir objektų modelį. Vis dėlto, jei funkcija jau buvo aktyvinta, tai galėjo turėti neišvengiamų ir nepataisomų pasekmių svetainės pervardijimo procesui.

Socialinėse ir mano svetainėse gali būti nepasiekiama grupės informacija
2011 m. kovo 11 d.

Mano svetainės ir „SharePoint Online“ leidžia valdyti ir bendrinti asmeninius dokumentus bei mintis su kolegomis. „Office 365“ funkcija, leidžianti importuoti grupes į „SharePoint Online“ vartotojų profilių duomenų bazę, laikinai išjungta. Dėl šios priežasties kai kurių Mano svetainės funkcijų galimybės yra ribotos:

 • Tuščias narysčių skirtukas
 • Negalima sukurti auditorijų pagal grupių narystes

Be to, gali užtrukti 1–2 dienas, kol pasirodys Mano svetainės profiliai, nes vartotojų profilių importavimo procesas vykdomas pagal kasdienį tvarkaraštį.

 

Čilės vasaros / žiemos laikas nebus tinkamai rodomas „SharePoint Online“
2012 m. kovo 22 d.

Čilės vyriausybė pratęsė vasaros / žiemos laiko naudojimą (DST) 2012 metams. Naujoji vyriausybės paskelbta data skiriasi nuo ankstesnių metų datų, „SharePoint Online“ netinkamai interpretuos Čilės DST. Šį pakeitimą palaikantys naujinimai bus vėliau pritaikyti „SharePoint Online“ serveriuose.

Apėjimas: kol kas laikinai pakeiskite savo laiko juostą, kaip parodyta šioje lentelėje. Informacijos, kaip pakeisti „SharePoint Online“ svetainės laiko juostą ieškokite Regioninių nustatymų keitimas.

Laiko juosta

Dabartinė

Apėjimas

Čilės standartinis laikas

(UTC –4:00) Santjagas

(UTC –04:00) Džordžtaunas, La Pasas, Manausas, San Chuanas

Bendrųjų pastabų apie Čilės ir kitų šalių DST ieškokite Vasaros / žiemos laiko žinynas ir palaikymo centras.

Grįžti į turinį

Kompiuterio parengimo „Office 365“ programa

Norint prisijungti prie „Office 365“, kai kuriems vartotojams gali reikėti rankiniu būdu sukonfigūruoti „Outlook“
2011 m. kovo 7 d.

Jei turite problemų prisijungdami prie savo „Office 365“ pašto dėžutės iš „Outlook“, žr. žinyno temą apie savo „Outlook“ versiją:

Vartotojai negali atnaujinti „Office 2010“ SP1 beta versijos, kad prisijungtų prie „Office 365“
2011 m. kovo 7 d.

Kompiuterio parengimo „Office 365“ programai reikalinga „Outlook“ pataisa, kurios negalima įdiegti su „Office 2010“ SP1 beta versija. Jei pas jus įdiegta „Office 2010“ SP1 beta versija, norėdami prisijungti prie „Office 365“, pirmiausia turite pašalinti beta versijos pakeitimų paketą. Pašalinę pakeitimų paketą, galite paleisti kompiuterio parengimo „Office 365“ programą ir savo „Office 2010“ taikomąsias programas prijungti prie „Office 365“.

Be to, jei naudojate „Office 365“, negalite įdiegti „Office 2010“ beta versijos pakeitimų paketą; įdiegus beta versijos pakeitimų paketą, sutriks jungimasis prie „Office 365“.

Vartotojai negali „Office 365“ prijungti prie išankstinio leidimo „Office“ versijų
2011 m. kovo 7 d.

Jei negalite savo „Microsoft Office“ versijos atnaujinti, kad ji veiktų su „Office 365“, patikrinkite, ar jūsų „Office“ versija nėra išankstinio leidimo, pvz., beta versija. „Office 365“ nepalaiko išankstinio leidimo „Office“ versijų; pašalinkite išankstinio leidimo „Office“ versiją ir vietoj jos įdiekite išleistą versiją, pvz., „Office Professional Plus“.

Grįžti į turinį

Kita

Susietiesiems „Mozilla Firefox“ vartotojams reikia taikyti registro parametrą, kad sėkmingai prisijungtų prie „Office 365“
2011 m. birželio 6 d.

Kai vartotojas bando prisijungti prie „Office 365“ portalo „Mozilla Firefox“ žiniatinklio naršyklėje, naudodamas savo susietuosius kredencialus, jį gali pakartotinai raginti įvesti kredencialus ir neprijungti net jam įvedus teisingą vartotojo vardą ir slaptažodį.

Kad prisijungimas būtų sėkmingas, vartotojo kompiuteriui taikykite šį registro parametrą:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]
"SuppressExtendedProtection"=dword:00000001
"LmCompatibilityLevel"=dword:00000003

Grįžti į turinį